Witamy na stronie internetowej Szkoły Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II w Worcester

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Ogłoszenia Szkolne

Strona: 1 | Następna

- - - Strona 1 z 3 - - -

Witajcie kochani !

Niestety ale Jutro (9 listopada ) i w następną sobotę 16 (listopada) nie będzie pysznych gofrów.

Pragnę też przypomieć ,że 16 LISTOPADA w PNI odbędzie się zabawa Andrzejkowa dla dorosłych ,organizowana przez naszą szkołę.
W związku z tym , mamy prośbę o przygotowanie sałatek, ciast, pomoc w dekoracji sali- kto chętny proszę dać znać .
Za pomoc będą odliczane godziny (przy zapłacie czesnego za szkołę.

Dziękujemy serdecznie !!!!

2019-11-08 19:46:34 ET

Hanna Olszewski

Miejsce na wizytówkę Twojego biznesu!

50% dochodu z każdej wizytówki dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Informacje pod tel. +1-617-250-7048 lub e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

Witajcie !

Jutro w szkole dzieci będą mogły kupić GOFRY
Cena $1
Zapraszamy !!!

2019-10-18 21:00:15 ET

Rozpoczęnie roku szkolnego

Rozpoczęcie nowego Roku Szkolnego będzie w sobotę 14 września w audytorium Szkoły St.Mary's o godz.9:00

W niedzielę 15 września ,podczas Mszy Św.o godz.11:00 będzie błogosławieństwo uczniów , nauczycieli i rodziców.

ZARASZAMY

2019-09-09 20:08:18 ET

Ogloszenie dla rodziców

Drodzy Rodzice!

W sobotę ( jutro) 1 czerwca 2019 zakończenie roku szkolnego.
Uczniowie przychodzą na godzinę 9:00 rano na zajęcia, a rodziców zapraszamy na walne zebranie do audytorium,
a o godzinie 12:00 oficjalne zakończenie roku szkolnego.
Zapraszamy!

2019-05-31 05:35:20 ET

Ogłoszenie dla rodziców

Drodzy Rodzice!

W sobotę 11 maja 2019r. zajęcia lekcyjne odbędą się w salkach pod kościołem.

Zapraszamy w niedzielę na Mszę Św. o godz.11:00 nasi uczniowie przygotowali krótki program z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca.

2019-05-08 20:51:31 ET

Ogłoszenie dla rodziców

Drodzy Rodzice !

Zwracamy się z prośbą do wszystkich o wsparcie finansowe na pomoc dla chorego dziecka w Polsce.W sobotę 4 maja 2019r. będziemy zbierać pieniążki, dziękujemy.

12 maja 2019 w niedzielę na Mszy Św. o godzinie 11:00 będziemy obchodzić Dzień Matki i Dzień Ojca .Uczniowie zaśpiewają ,powiedzą wiersze a po Mszy Św. zapraszamy na kawę i ciasto.( Prosimy mamy o upieczenie ciast!!!!)

1 czerwca 2019 zakończenie roku szkolnego .Uczniowie przychodzą do szkoły na godzinę 9:00 rano na zajęcia a o godzinie 12:00 będzie oficjalne zakończenie roku,rozdanie świadestw ,nagród ,pożegnanie 8 klas.

8 i 9 czerwca biwak rodzinny w Palmer,zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie, można zaprosić rodzinę , znajomych.

Prosimy o zgłaszanie chętnych na lekcje religii po polsku tylko dla klasy II , dla dzieci które mają przystapić do pierwszej Komunii Św.Lekcje religii będą się odbywały od nowego roku szkolnego w naszej szkole.

Hanna Olszewski

2019-04-30 18:03:05 ET

- - - Strona 1 z 3 - - -

Strona: 1 | Następna

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Miejsce na reklamę Twojego biznesu!

50% dochodu z tej reklamy dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.

Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

+1-617-250-7048 | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

Źródło kanał YouTube: Catholic TV Network

Szkoła Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II - Worcester, Massachusetts