Witamy na stronie internetowej Szkoły Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II w Worcester

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. Są owocem miłości małżeńskiej, która dzięki nim odżywa i umacnia się. Przychodząc na świat, przynoszą z sobą orędzie życia, które wskazuje na pierwszego Stwórcę życia."

Ogłoszenia Szkolne

Strona: 1

- - - Strona 1 z 1 - - -

Odwołane zajęcia

Witam !

Jutro z powodu opadów śniegu zajęcia w szkole są odwołane.

9 marca 2019 jest konkurs recytatorski , proszę uczniów aby uczyli się wierszy.

Do zobaczenia w następną sobotę.

2019-03-01 20:41:26 ET

Hanna Olszewski

Miejsce na wizytówkę Twojego biznesu!

50% dochodu z każdej wizytówki dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Informacje pod tel. +1-617-250-7048 lub e-mailem internetowyserwisedukacyjny@gmail.com

komunikat

Drodzy Rodzice !

W ostatnią sobotę uczniowie otrzymali druki do wypełnienia na wyrobienie legitymacji szkolnej,wydawanej przez Konsulat RP w Nowym Jorku.
Proszę wypełnić zgodnie z zasadami opisanymi w druku.W przypadku przedłużenia legitymacji również wypełnić druk (zaznaczyć na druku wyraz przedłużenie),dołączyć do podania legitymację w celu umieszczenia pieczątki.
Proszę wypełnione druki przynieść jak najszybciej do szkoły.

Jutro po szkole wywiadówka , proszę spotkać się z nauczycielem swojego dziecka.

Przypominam ,że w następną sobotę czyli 23 lutego 2019 mamy wolne.

2019-02-15 17:38:43 ET

Drodzy Rodzice!
Szkoła organizuje konkurs recytatorski , który odbędzie się 9 marca 2019 r. o godzinie 11:00 rano.
Temat tegorocznego konkursu nawiązuje do obchodów rocznicy "Stulecia Odzyskania Niepodległości Polski "świetowanej uroczyście przez rodaków w kraju i polską polonię na całym świecie.
TEMAT: "DLA NIEPODLEGŁEJ - POLSKA POEZJA PATRIOTYCZNA "
Zachęcamy wszystkie dzieci do udziału w konkursie .
Przewidujemy nagrody za zajęcie trzech pierwszych miejsc w każdej grupie wiekowej oraz nagrody pocieszenia .

Uczniowie , którzy zajmą 1 , 2 lub 3 miejsce będą nas reprezentować w fnale konkursu w Bostonie 23 marca 2019r.

2019-02-07 07:05:48 ET

Drodzy Rodzice !

Z przykrością informuję ,że odwołane są Jasełka które miały odbyć się w niedzielę w kościele w Dudley. Część uczniów , którzy biorą udział nie mogą przyjechać , dlatego jeseśmy zmuszeni zrezygnować z wyjazdu .Może w przyszłym roku ?
Chcę również podziękować za przygotowanie Jasełek pani Renacie Kalickiej ,nauczycielom , wszystkim uczniom , którzy brali udział , rodzicom za pomoc (za przygotownie pięknych dekoracji).Jestem dumna , że uczniowie naszej szkoły tak pięknie się zaprezentowały.
Dziękuję bardzo serdecznie !
H,Olszewski

2019-01-24 22:07:52 ET

- - - Strona 1 z 1 - - -

Strona: 1

"Dziecko jest źródłem nadziei, mówi ono rodzicom o celu ich życia, reprezentuje owoc ich miłości. Pozwala również myśleć o przyszłości. Rodzice żyją dla dzieci, dla nich pracują i trudzą się. Ale nie tylko w rodzinie, w każdym społeczeństwie dziecko pozwala myśleć o przyszłości. Widzi w dzieciach swoją przyszłość naród, widzi kościół."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

Miejsce na reklamę Twojego biznesu!

50% dochodu z tej reklamy dofinansuje szkołę, która korzysta z Internetowego Serwisu Edukacyjnego

Strona zasilana przez
Internetowy Serwis Edukacyjny

Potrzebujesz stronę internetową dla Twojej szkoły?

Internetowy Serwis Edukacyjny jest prostym rozwiązaniem na usprawnienie działalności Twojej szkoły pod względem administracyjnym, komunikacyjnym i mobilnym. System ten oferuje panel administracyjny dla pracowników szkoły, który umożliwia administrowanie danych w prosty i szybki sposób, jak również szybką komunikację z rodzicami.

Promuj Twój biznes z nami!

Chesz zareklamować Twój biznes na naszej stronie? Nie czekaj, zadzwoń już dziś, a szkoła otrzyma 50% dofinansowania od wartości Twojej reklamy. Wartość danej reklamy jest uzależniona od miejsca i ilości odsłonięć na danej stronie. Jedno odsłonięcie jest w okolicach $0.01-$0.02 (CPV - Cost Per View) - jest to kilkadziesiąt razy taniej niż wartość rynkowa.

Potrzebujesz stronę internetową lub web hosting?

Oferujemy promocje na projekty mobilnych stron internetowych i ich utrzymanie. Masz już stronę? To dobrze, stransferuj swoją stronę www do nas, a otrzymasz 10% zniżki. Powołaj się na tą reklamę, a szkoła otrzyma dofinansowanie od każdego nowego klienta.

Infromacje dot. stron www dla szkół, biznesów i reklam na stronach Internetowego Serwisu Edukacyjnego:

+1-617-250-7048 | internetowyserwisedukacyjny@gmail.com | http://www.naszaszkola.org

"Troska o dziecko, jeszcze przed jego narodzeniem, od pierwszej chwili poczęcia, a potem w latach dziecięcych i młodzieńczych, jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka."

Św. Jan Paweł II (1920-2005)

"DOM SAMOTNEJ MATKI" (Visitation House) - reklama sponsorowana przez Internetowy Serwis Edukacyjny

Szkoła Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II - Worcester, Massachusetts
50 Richland Street - Worcester, Massachusetts 01610 - United States of America